Menu
A+ A A-

Dom seniora, opieka seniora Wrocław, Centrum seniora Wrocław tel. 789 214 124

Centrum seniora Wrocław - Dom opieki

Miejsce, które stworzyliśmy to wynik przemyślanych kroków i nowego spojrzenia na potrzeby osób starszych.

Polski Instytut Medyczny proponuje połączenie kompleksowej opieki medycznej oraz ciepłej domowej atmosfery, które wspólnie tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca.

Oferujemy opiekę nad osobami starszymi - Panem, Panią lub Państwa bliskimi.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego z osobna. Wierzymy, że wspólnie znajdziemy najdogodniejsze rozwiązania, gwarantujące Państwu i Państwa bliskim poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa.

W naszej ofercie:

- Domowa Opieka Medyczna,
- Dzienna Opieka Stacjonarna,
- Domy Specjalistycznej Opieki Medycznej.


Polski Instytut Medyczny oferuje pobyt w miejscach, w których każdy poczuje się jak w domu.

NASZE PLACÓWKI:

- WROCŁAW - ul. Legnicka 61
- ZIĘBICE - ul. Kolejowa 29

Jesteśmy do dyspozycji 24h/d.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra medyczna sprawuje opiekę nad wszystkimi podopiecznymi Fundacji. Zapewniamy im najwyższej jakości usługi medyczne takie jak:

konsultacje specjalistyczne, niezbędna diagnostykę czy transport sanitarny.

Dbamy o dobre samopoczucie wszystkich podopiecznych.

Skontaktuj się już teraz!

tel. 789 214 124
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pozwól zaopiekować się Tobą i Twoimi Bliskimi.

 

Dom seniora we Wrocławiu - Opieka senioraIm więcej wiemy o tym, z czym wiąże się starość, tym lepiej potrafimy zrozumieć innych. Przez lata zgłębialiśmy wiedzę na temat potrzeb emocjonalnych seniorów. Nasz personel szkolił się w rozumieniu osób starszych, ich podejścia do wielu spraw, jak i tego, jak widzą upływający czas.

Te wszystkie czynniki spowodowały, że nasz dom seniora we Wrocławiu jest w pełni dostosowany do potrzeb osób w podeszłym wieku. Oferujemy profesjonalną opiekę nad starszymi osobami, które potrzebują zarówno wsparcia medycznego, jak i mentalnego. W naszym domu tworzymy wyjątkową, domową atmosferę, która spodoba się każdej starszej osobie.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra medyczna, którą dysponujemy, sprawi, że opieka seniora (Wrocław) będzie profesjonalna i właściwa. Zapewniamy najwyższą jakość usług medycznych, do których można zaliczyć:
•    konsultacje specjalistyczne,
•    niezbędną diagnostykę,
•    transport sanitarny,
•    opiekę domową,
•    dzienną opiekę stacjonarną.


Opieka seniora w centrum seniora we Wrocławiu


Równie ważny, jak wymiar zdrowotny, w przypadku osób starszych jest także wymiar psychologiczny. Często zarówno osoby starsze, jak i ich rodziny nie mogą poradzić sobie z tym, że zmienia się adres zamieszkania rodzica czy dziadków. W Polsce nadal powszechna jest opinia, że oddając starszą osobę do domu opieki jest się złym synem, córką czy wnukiem. Walczymy z tym okropnym stereotypem.

Mamy świadomość tego, jak trudna jest opieka nad starszą osobą, szczególnie tą z demencją i poważnymi schorzeniami. W wielu przypadkach domowa opieka jest po prostu niemożliwa. Niewykwalifikowana rodzina, nie posiadająca odpowiedniej wiedzy medycznej oraz psychologicznej nie będzie w stanie pomóc starszej osoby. Tylko tak profesjonalnie działające placówki, jak nasza są w stanie zapewnić starszym osobom zarówno pomoc medyczną, jak i wsparcie psychologiczne. Dzięki temu, że nasz personel w centrum seniora Wrocław ma bardzo dobre podejście do osób starszych, mogą one czuć się w murach naszego domu:
•    bezpiecznie,
•    komfortowo,
•    jak u siebie w domu.

Profesjonalna opieka nad osobami starszymi


Zapewniamy osobom starszym bardzo dużo aktywności intelektualnych oraz fizycznych, dostosowanych do ich stanu zdrowia oraz ograniczeń ruchowych. Bierzemy odpowiedzialność za wszystkich seniorów znajdujących się pod naszą opieką. Dzięki nowoczesnemu podejściu do starszych osób, jesteśmy w stanie zapewnić im dogodne warunki do mieszkania, spędzania wolnego czasu, jak i powrotu do zdrowia. Wszystkie te czynniki sprawiają, że pobyt w naszym domu opieki będzie dla Państwa dziadka, babci, mamy lub taty najlepszą opcją. Podeszły wiek wcale nie musi być uciążliwy i ponury. Może być radosny i wypełniony różnymi aktywnościami, jakie zapewniamy.

 

 

„Szanowni Państwo, z dniem 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako RODO). W związku z powyższym informujemy… kliknij w link